Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Усі атаки відбили, жодним метром землі не поступилися: Генштаб про успіхи ЗСУ за тиждень

Україна не втратила ні клаптику землі за тиждень. Фото: Генштаб ЗСУ

Україна не втратила ні клаптику землі за тиждень. Фото: Генштаб ЗСУ

За оцінкою Генштабу ЗСУ, українським захисникам вдалося відбити всі атаки з боку російської армії. Ба більше, за тиждень Сили оборони України не віддали ворогу ані клаптика нашої території.

Quote«ЗСУ відбили всі атаки ворога, не залишили жодного метра української землі. Однак росія й далі тероризує нашу державу ракетними ударами. Протягом тижня майже 30% ракетних ударів противника було завдано по об'єктах цивільної інфраструктури. Це свідчить про цілеспрямованість дій російського керівництва щодо геноциду українського народу», – наголосив заступник очільника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов у «Медіацентрі Україна – Укрінформ».

Зібрана статистика свідчить про те, що за останній тиждень агресор наростив кількість авіаударів — за оцінками, до 118 із 70 перед тим. За тиждень, що минув, росіяни завдавали по українській території в середньому 7 — 12 авіаційних ударів щоденно. Тоді як 8 — 9 числа поточного місця було зафіксовано 50 авіаударів, а 12 числа – 30. Усі вони без винятку прийшлися на Донеччину та Запорізьку область.

Контекст. Нагадаємо: сьогодні росіяни вдарили по центру Вінниці крилатими ракетами «Калібр». Кількість загиблих на 17:00 становила 22 особи, з-поміж них троє дітей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини