Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Угода Віктора Пінчука з Вадимом Новинським, претензії ВЕБу до України і дешевий газ — головне за 21 червня

Доброго ранку!

Вчорашній день загалом приніс позитивні новини для бізнесу. Газ для промисловості дешевшає. Курс гривні протягом найближчих чотирьох років продовжуватиме своє падіння, проте робитиме це передбачувано. Настрій дещо зіпсувало повідомлення про багатомільйонний позов російського ВЕБу проти України. Але, швидше за все, у росіян там шансів мало, оскільки вони змушені будуть доводити, що не завдали шкоди українським компаніям, анексувавши Крим.

Новини коротко

Fitch спрогнозував курс гривні на найближчі чотири роки. В агентстві вважають, що в 2019-му він буде 28,86 грн за долар, а в 2020‑2023 роках — 30,6 грн. Євро подорожчає до 32,8 і 34,7 грн відповідно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Віктор Пінчук продав пакет акції нафтогазової компанії. Його компанія Kylestone Ltd продала пакет у нафтодобувачі Regal Petroleum кіпрській Pelidona Services Ltd, яка входить до складу групи «Смарт-Холдинг» Вадима Новинського. У результаті покупець збільшив свою частку в Regal Petroleum з 54% до 82,65%. Сума угоди — $46,6 млн. У Віктора Пінчука, як і раніше, залишаються активи у видобутку нафти — група «Гео-Альянс».

Знизилась ціна газу для промисловості. «Нафтогаз» повідомив, що з 1 липня вона зменшиться на 12,7‑ 13,5% – до 6−6,7 тис. грн за тисячу кубометрів з ПДВ, в залежності від обсягу та умов поставки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Новий Стокгольмський арбітраж проти України. Російський Внєшекономбанк подав позов до інституту Торгової палати Стокгольма з вимогою компенсувати йому втрати через обмеження роботи «Промінвестбанку». Останній належить російській установі. За даними агентства РБК, вимоги обчислюються сотнями мільйонів доларів. Акції «Промінвестбанку» були заарештовані за позовом компаній, які вимагають від Росії компенсації за втрату кримської нерухомості.

Аеропорт «Львів» не справляється з потоком пасажирів. З 24 червня там вирішили розконсервувати старий термінал. Він обслуговуватиме чартери і внутрішні авіарейси. А термінал «А» повністю віддадуть регулярним міжнародним перевізникам. Минулого року пасажиропотік аеропорту зріс на 48% – до 1,5 млн осіб.

Месенджер Slack оцінили в 1,5 рази дорожче, аніж прогнозувалось. Протягом першого дня торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі акції компанії подорожчали на 50% – з $26 до $38,5 за штуку. Капіталізація компанії на момент закриття торгів досягла $23 млрд, що на $7 млрд вище за попередню оцінку.

Коментарі

Всі новини