У Віктора Ляшка розповіли, як Київ не зможе відкрити метро 25 травня

Фото: Jørgen Deleuran з сайту Pixabay

Фото: Jørgen Deleuran з сайту Pixabay

У головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка розповіли, як Київ не зможе відновити роботу метрополітену 25 травня.

«Якщо не буде досягнуто потрібних показників, метро в Києві не відкриється», — заявила The Page радниця Віктора Ляшка Марія Іваник.

Згідно з даними МОЗ станом на ранок 22 травня, Київ не готовий до другого етапу послаблення карантину: в столиці понад 15 випадків зараження COVID-19 на 100 тис. осіб при нормі менше ніж 12.

Водночас на онлайн-брифінгу в п'ятницю вдень мер Києва Віталій Кличко заявив, що все-таки просить Кабмін дозволити відновити роботу метро в столиці з 25 травня. За його словами, за останні 6 днів рівень нових заражень у Києві в межах норми – менш як 12. А дані в таблиці МОЗ станом на ранок 22 травня, за словами Кличка, обумовлені тим, що 7 днів тому було зафіксовано спалах у Дарницькому районі. Але там ситуацію нібито вже врегульовано.

Контекст. 20 травня Кабмін ввів адаптивний карантин в Україні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.