Facebook Pixel

У ТРЦ Києва відкрилися перші пункти вакцинації проти COVID-19

У Києві для співробітників торгівлі ТРЦ Aladdin і Piramida облаштували пункти вакцинації працівників торгівлі організованих колективів за підтримки Міністерства охорони здоров'я і КМДА.

Пункти вакцинації відкриті в рамках ініціативи Асоціації рітейлерів України та Української ради торгових центрів (UCSC), повідомляє пресслужба асоціації.

Крім вакцинації співробітників і орендарів ТРЦ Aladdin і Piramida (власність Dragon Capital), компанія також почала імунізацію своїх співробітників у бізнес-центрах Horizon Park і Platinum.

Telegram Logo

«У портфелі нерухомості нашої компанії на сьогодні знаходиться 31 об'єкт: торгові центри, бізнес-центри і логістичні комплекси по Україні. А це близько 700 співробітників компанії тільки у цьому напряму. Якщо врахувати співробітників орендарів і підрядників, то це тисячі людей, а якщо і наших відвідувачів, особливо, якщо йдеться про торгові центри, то за рік це мільйони людей», — розповіла Тетяна Новицька, операційний директор Dragon Capital.

За її словами, в найближчі дні в цих центрах вакцинується понад 1000 осіб.

У львівському ТРЦ Victoria Gardens також організували тимчасовий пункт вакцинації, який безкоштовно прищеплює всіх відвідувачів у порядку живої черги.

«Оскільки співробітники роздрібних магазинів постійно контактують з великою кількістю покупців, вакцинація робітників рітейлу — одне з нагальних питань для стабільної роботи сфери торгівлі. Це дозволить організувати безпечну роботу всіх категорій рітейлерів навіть у «червоній» зоні», — підкреслила керівник GR-напрямку Асоціації рітейлерів України Наталія Петрівська.

Пункти вакцинації працівників торгівлі в ТРЦ наочно продемонстрували вже в декількох містах України — Львові, Одесі та Херсоні. Зокрема, пункти вакцинації були організовані в торговому центрі Forum Lviv, одеському ТРЦ Riviera (і ще двох об'єктах) і ТРЦ Fabrika у Херсоні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини