Facebook Pixel

Міноборони випробовує «плавучі бронежилети» для спецпідрозділів

Міноборони випробовує «плавучі бронежилети» для спецпідрозділів

Міноборони випробовує «плавучі бронежилети» для спецпідрозділів

Міноборони України розпочало випробування спеціальних модульних бронежилетів для потреб Військово-Морських Сил та інженерних військ ЗСУ. Про це повідомила пресслужба оборонного відомства.

Особливість такого бронежилета полягає в тому, що при потраплянні у воду спеціальний модуль реагує на це, і бронежилет спрацьовує як рятувальний.

Quote«До Міноборони надійшов запит на розробку такого спеціального модуля для бронежилетів. Головне завдання – вберегти життя військовослужбовців на воді. Адже ми розуміємо, яку вагу на собі носить боєць, особливо, коли йдеться про спецпризначенців», – наголосив заступник міністра оборони Віталій Половенко .

Новий плавучий модуль розробляє Центральне управління розвитку супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. До його створення залучили як іноземних, так і вітчизняних розробників. Планується, що такі модулі можна буде використовувати на всіх затверджених моделях бронежилетів ЗСУ.

За словами Віталія Половенка, наразі декілька зразків таких «плавучих бронежилетів» передано в частини для випробувань. Якщо цей етап буде успішним, військові розпочнуть лабораторні випробування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉