Facebook Pixel

У Міноборони хочуть скоротити строк призову до армії

Збройні сили України не можуть натепер перейти повністю на контрактну службу, але в Міноборони розглядають можливість скоротити час строкової служби для призовників.

Про це міністр оборони Олексій Резніков повідомив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає «Укрінформ».

«Сьогодні ми маємо одночасно і контрактний підхід, і... призов. Поки що натепер ми вивчаємо разом із головнокомандувачем та генштабом доцільність і необхідність саме призову на строкову військову службу. Моя позиція… можливо, нам не потрібно на такий довгий період (закликати до армії — The Page), можливо, його робити коротшим», — зазначив міністр.

Він попросив депутатів дати йому час на вивчення цього питання.

За словами Резнікова, важливий аспект – запровадження закону про тероборону, який почне діяти з 1 січня.

«Це основний базовий резерв», — додав міністр.

Наразі згідно із законом чисельність армії становить 250 тис. осіб, 11 тис. буде додано за рішенням парламенту, сказав Резніков.

Нині в Україні тривалість строкової служби становить до 18 місяців для солдатів, матросів, сержантів і старшин. Для осіб із вищою освітою – до 12 місяців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉