У Львові побудують біогазову станцію на продуктах каналізації за 31 млн євро

Фото: city-adm.lviv.ua

Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівводоканал» і словенсько-норвезький консорціум Riko-Cambi уклали договір про будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії за 31,5 млн євро.

«За результатами проведеної міжнародної процедури відбору на реалізацію проєкту виробництва біогазу з осаду комунальних стічних вод підрядником визначено словенсько-норвезький консорціум Riko-Cambi. Контракт триватиме до червня 2023 року», — повідомила пресслужба Львівської міськради.

Проєктно-кошторисну документацію буде розроблено до вересня 2021 року. Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи триватимуть до червня 2022-го. Введення об'єкта в експлуатацію планується в червні 2023 року.

Telegram Logo

Реалізація проєкту дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 120 тис. тонн на рік. Станція дасть змогу виробляти електроенергію обсягом приблизно 20 тис. МВт на рік.

Станцію буде побудовано коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) обсягом 15 млн євро і Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO) у розмірі 5 млн євро. Також на будівництво біогазової станції виділено грант у сумі 7,5 млн євро від Фонду східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля E5P. Львівська міськрада на реалізацію проєкту виділить 4 млн євро.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» планує видобувати газ із вигрібних ям і звалищ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини