Facebook Pixel

У додатку «Дія» тимчасово не працюватимуть послуги для водіїв

У період з 24 по 27 травня користувачі додатку «Дія» тимчасово не зможуть користуватися послугами заміни посвідчення водія, а також купівлі та продажу автомобілів. Це пов'язано з оновленням реквізитів на оплату рахунків. Сервіси будуть недоступні у вказаний час.

Рекомендується заздалегідь спланувати заміну посвідчення водія, а також купівлю та продаж автомобілів у «Дії», враховуючи, що ці послуги будуть недоступні протягом декількох днів.

Quote«З 24 до 27 травня сервіси будуть недоступними. Головний сервісний центр МВС замінить реквізити для оплати рахунків. І вже у вівторок, 28 травня, знову зможете оновити посвідчення або перереєструвати авто в «Дії» за декілька кліків», — вказується у повідомленні.

Як обміняти посвідчення водія

Усі раніше видані на території України права водія є дійсними. Однак настає момент, коли необхідно замінити документ з різних причин: закінчився термін дії посвідчення, документ було втрачено або пошкоджено, відбулися зміни у прізвищі, або просто за бажанням отримати новий бланк посвідчення водія європейського зразка з електронною реєстрацією. Замінити посвідчення водія можна:

  • у будь-якому зручному сервісному центрі МВС при особистому зверненні;
  • онлайн через Кабінет водія;
  • онлайн через застосунок «Дія».
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉