Facebook Pixel

Труби біля метро «Либідська» могло прорвати через розтрату бюджетних коштів – прокуратура

Київська міська прокуратура почала досудове розслідування прориву труби біля метро «Либідська» 14 травня 2024 року. Серед причин – розтрата бюджетних коштів під час капітальних ремонтів трубопроводів у Києві. Про це повідомили у прокуратурі.

Що відомо про причини прориву труб біля метро «Либідська» 14 травня 2024

Слідство Київської прокуратури встановило, що з 2019 року по теперішній час служби «Київтеплоенерго» неодноразово проводили капітальний ремонт трубопроводу на вулиці Антоновича у Києві. Це в подальшому призводило до регулярних проривів та аварій (у 2019-му, 2020-му, 2021-му та 2024-му).

За матеріалами слідства, «Київтеплоенерго» провело повну реконструкцію у понад 300 км тепломереж у Києві з 2019-го, яку, зокрема, фінансував Європейський банк реконструкції та розвитку.

Водночас 14 та 15 травня 2024 року цей магістральний трубопровід прорвало двічі. Прокуратура вже оглянула місця події і опитала працівників комунального підприємства, які проводили роботи. Слідчі дії за фактом можливої розтрати бюджетних коштів під час ремонту трубопроводів у Києві тривають.

Нагадаємо, 14 травня біля ТРЦ Ocean Plaza та станції метро «Либідська» у Києві був пошкоджений трубопровід, внаслідок чого тріснула частина проїжджої частини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉