Трамп сказав про необхідність скасування в США жорстких обмежень, введених через коронавірус

Трамп закликав до змін у стратегії боротьби з пандемією коронавірусу. Фото: скріншот

Трамп закликав до змін у стратегії боротьби з пандемією коронавірусу. Фото: скріншот

Президент США Дональд Трамп вважає, що в країні пора скасовувати обмеження, введені через COVID-19. США в основному пройшли період пандемії, сказав Трамп на прес-конференції, передає Fox News.

Він також закликав до змін у стратегії боротьби з пандемією коронавірусу. Трамп заявив, що необхідно забезпечити захист «груп ризику», до яких відносяться люди похилого віку та співробітники будинків для людей похилого віку. Молоді і здорові американці можуть негайно повернутися до роботи.

Президент очікує, що економіку США чекає підйом в наступні кілька місяців. «Я думаю, нас чекає дуже хороший серпень, дуже хороший липень і вражаючий вересень. А наступний рік стане одним з кращих, які ми коли-небудь мали в економічному плані», – продемонстрував оптимізм Трамп.

Telegram Logo

Цифри, опубліковані міністерством праці США, показують, що в травні з'явилося 2,5 млн робочих місць, а рівень безробіття знизився до 13,3% з 14,7% місяцем раніше. Очікувалося ж, що рівень безробіття може досягти 20% до червня.

Демократи вважають, що торжество Трампа передчасно. «У нас найбільша криза безробіття з часів Великої депресії. 21 мільйон американців не мають роботи, одна п'ята частина американської робочої сили втратила роботу або перестала намагатися знайти роботу. І Трамп говорить, що він радісний?«, – заявив голова Національного комітету Демократичної партії Тому Перес.

Контекст. У США останнім часом скорочується число нових випадків виявлення коронавірусуа. В країні зареєстровано майже 2 млн млн випадків захворювання, одужали 739 тис. осіб, померли 111 тис. Населення країни – 331 млн осіб.

Динаміка нових разі реєстрації захворювання в США

bezymyannyy.png


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чому Boeing «вбив» свій 747 легендарний Jumbo Jet

Аерокосмічний і оборонний гігант Boeing закриває виробництво свого легендарного двоповерхового реактивного пасажирського літака моделі 747 Jumbo Jet, який літає з 1969 року.

В «Енергоатомі» розповіли, скільки коштує вивести ядерні реактори з експлуатації

Ядерні реактори «Енергоатому» не виводитимуться з експлуатації всі одночасно і це буде коштувати від $288 млн до $367 млн за один блок.

НБУ видав Ощадбанку мільярдне фінансування

Національний банк України видав державному «Ощадбанку» і банку «Авангард», який пов'язаний з групою ICU, кредит рефінансування в обсязі 1,2 млрд грн 200 млн грн відповідно.