Facebook Pixel

Launch готелю. Тиждень до та тиждень після: лекція від Юлії Косенко, CEO Ribas Management (оновлено)

Автор
Фото Ribas Hotels Group

Фото Ribas Hotels Group

4 липня відбудеться безкоштовна онлайн-лекція Юлії Косенко, CEO Ribas Management. Тема виступу: «Launch готелю. Тиждень до та тиждень після». Лекція буде проведена в межах безкоштовного освітнього проєкту «Школа готельного бізнесу», організаторами якого є Ribas Hotels Group і «Київська школа девелопменту».

В межах виступу Юлія Косенко розповість про запуск готелю (основні етапи, залучені сторони, важливі документи), проєктний менеджмент під час запуску готелю, матрицю відповідальності, а також про Soft opening, для чого він потрібен і що необхідно врахувати.

Це четверта лекція «Школи готельного бізнесу» від KSD та Ribas Hotels Group. Зареєструватись на лекцію та отримати доступ до всіх інших лекцій можна за посиланням

Цей курс буде корисним для: інвесторів, девелоперів, готельєрів, архітекторів та всіх, хто планує працювати в готельному бізнесі.

Що слухачі отримають на курсі?

  • Розуміння основних аспектів готельного менеджменту: фінанси, маркетинг, обслуговування гостей.
  • Знання про тенденції та інновації у готельній індустрії.
  • Навички розробки концепції готелю, що відповідає потребам сучасного ринку.
  • Вміння планувати, впроваджувати та контролювати готельні проєкти.
  • Знання як будувати стратегію запуску готелю для максимізації прибутковості.
  • Можливість аналізувати та оцінювати конкурентоспроможність для створення ефективного бізнес-плану.
  • Навички користування соціальними медіа, контент-маркетингом та іншими інструментами для просування бренду та привернення авдиторії.
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.