Facebook Pixel

Телеканал Ахметова зніме свій перший фільм для прокату в кінотеатрах

Зараз проєкт знаходиться на етапі підготовки до зйомок

Зараз проєкт знаходиться на етапі підготовки до зйомок

Компанія FILM.UA та телеканал «Україна» оголосили про початок роботи над повнометражною прокатною комедійною картиною під робочою назвою «На природу».

«Україна» вперше стане співпродюсером прокатного фільму. Телеканал почав освоювати новий виробничий напрям — розважальне кіно для широкої аудиторії.

Посилення присутності каналу на території розважального контенту — це одне з його стратегічних завдань, зазначила директор «України» Вікторія Корогод.

Telegram Logo

Для FILM.UA Group партнерство з телеканалом «Україна» також вписується в довгострокову стратегію: це розширення співпраці на ринку.

Для нового кінопроєкту був обраний жанр комедії. У центрі сюжету — дві сім'ї, які випадково опинилися на одній галявині, яку кожна вважає «своєю». До того ж у них протилежні погляди не тільки на рецепт маринаду для шашлику, а й на те, як правильно жити та виховувати дітей.

Натепер проєкт перебуває на етапі підготовки до зйомок.

Додатково. Президент Володимир Зеленський обговорив із представниками українського кінематографу, профільних відомств, комітетів Верховної Ради і послами України в низці держав проблемні питання та перспективи розвитку кіноіндустрії.

«Питань багато: як не війна, так COVID-19, як не COVID-19, так дороги, але тепер прийшов час і руки дійшли до кінематографу — до того, що ми всі любимо і від чого дуже тепло», — зауважив президент.

Він заявив про необхідність вирішити питання фінансування українського кінематографу, ефективності рабатів і системи оподаткування, яка сприятиме появі більшої кількості фільмів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини