За два тижні з моменту націоналізації парку-пам’ятки «Межигір’я» установа заробила 2,1 млн грн. З цієї суми 420 000 – сплата податків, зокрема ПДВ.
Про це повідомив міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Руслан Стрілець.
За словами міністра, за два тижні парк відвідали понад десять тисяч відвідувачів. Серед них — 500 учасників бойових дій, для яких вхід безкоштовний.
Також зазначається, що понад 180 родин скористалися спеціальним квитком «Сімейний», який запроваджений парком для підтримки родин, які виховують одну-дві дитини.
Загалом за 8 місяців роботи державної установи в бюджет сплачено понад 4,4 млн грн податків, зазначив Стрілець.
Міністр також додав, що команда «Межигірʼя» наразі налагоджує роботу та набирає персонал.
«Працівники, які роками опікувались парком на волонтерських засадах, активно працевлаштовуються у державну установу. За липень установа взяла на роботу 40 осіб. Усього в парку працює 111 людей. Парк-пам’ятка запрошує усіх, хто вмотивований та готовий творити нову історію розвитку державного парку», — повідомив Стрілець.
Посадовець також наголосив, що змінюється також філософія розвитку парку. За його словами, колишня урядова резиденція має стати парком європейського рівня.
«У планах перетворити його не просто на дендропарк за типом «Софіївки», а зробити його найулюбленішим місцем мешканців Київщини та гостей України за типом Королівського ботанічного саду у Сіднеї або відомого на весь світ Центрального парку в Нью-Йорку», — резюмував міністр.
Зазначимо, у червні 2023 року Верховна Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про створення парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір’я». Це рішення запустило процес, в ході якого колишня резиденція президента-втікача Віктора Януковича отримала найбільш значущий та цінний статус, який надається об'єктам паркового будівництва.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Маркетолог + підприємець: формула ефективної співпраці, аби збільшити доходи бізнесу х2
Публічний чи приватний інтерес? Статус юридичних осіб у контексті антикорупційного законодавства