Facebook Pixel

Які активи має в Ніцці сім’я зрадника Богуслаєва

Які активи має в Ніцці сім’я зрадника Богуслаєва. Фотоколаж — Washington Post

Які активи має в Ніцці сім’я зрадника Богуслаєва. Фотоколаж — Washington Post

Олександр Богуслаєв, син В’ячеслава Богуслаєва, директора «Мотор-Січі», арештованого за зраду, володіє у Франції розкішними віллами, квартирами та сільськогосподарськими угіддями на 52 млн євро.

Про це пише в четвер, 25 травня 2023 року, французьке видання Le Figaro.

Тепер власність Богуслаєва-молодшого потрапила в поле зору Task Force UA, української міжвідомчої групи, створеної Генпрокуратурою в березні 2022 року. Група працює над виявленням осіб, причетних до злочинної діяльності, які підтримували рф.

83-річний В’ячеслав Богуслаєв був заарештований у жовтні 2022 року за колабораціонізм та співпрацю з агресором. Його статки оцінюються в $152 млн.

Незмінний очільник «Мотор Січі» підозрюється у підтримці боєздатності російської військової авіації та постачанні авіадвигунів Ірану. З початку повномасштабного вторгнення він організував щонайменше три поставки в рф на загальну суму приблизно 1,78 млн євро. В Богуслаєва знайшли нагороди рф, російський паспорт та майно в росії. З лютого 2022 року Богуслаєв-старший знаходиться під санкціями ЄС.

При приватизації «Мотор Січі» Богуслаєвим в 1994-му ціна продажу була занижена в тридцять разів, впевнений Артем Старосєк, голова OSINT-компанії «Мольфар». Він вважає, що всі гроші, які Богуслаєв отримав як акціонер «Мотор Січі», слід вважати незаконними через те, як проходила сама приватизація.

Частину доходів батька син Олександр витрачав на придбання нерухомості у Франції, на Лазурному березі, в Монте-Карло, Італії та навіть у Дубаї.

Зарплати на «Мотор Січі» не вистачило б на розкішне життя, гроші Олександру передавав батько, вказує Владислав Власюк, заступник директора UA Task Force.

Квартири Олександра придбані на десяток французьких юрособ, деякі з яких зареєстровані на ім’я його неповнолітнього сина.

Quote«Він роками не живе в Україні, — додає гендиректор «Мольфара». – Він навіть має громадянство Гренади».

Нерухомість є способом диверсифікації інвестицій: її можна здавати в оренду. Нерухомість у Франції за десять років подорожчала приблизно на 30%. Сьогодні квадратні метри, які були придбані за брудні гроші, за оцінками UA Task Force, коштують 5,9 млн євро.

В організації сподіваються, що на майно родини Богуслаєвих очікує доля яхти Віктора Медведчука: в березні 2022 року її арештувала влада Хорватії.

UA Task Force вже звернулась до французької влади з проханням про співпрацю в арешті активів Богуслаєвих.

Ця вілла на Лазуровому узбережжі Франції теж належить родині зрадника Богуслаєва. Колаж — «Схеми»

Ця вілла на Лазуровому узбережжі Франції теж належить родині зрадника Богуслаєва. Колаж — «Схеми»


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉