Facebook Pixel

Швеція виділила понад 56 млн євро для допомоги енергосистемі України

Шведський уряд виділяє новий пакет енергетичної допомоги Україні на загальну суму 650 мільйонів шведських крон, що перевищує 56 мільйонів євро.

Про це повідомляє пресслужба уряду Швеції.

В уряді наголосили, що дана нова підтримка сприяє забезпеченню енергопостачання України, що дозволить основним державним службам, таким як школи, лікарні, транспорт, водопостачання, та бізнесу продовжувати свою роботу без збоїв.

Нова шведська підтримка енергетичної інфраструктури фінансується з бюджету державної допомоги та адмініструється Sida від імені уряду. Цей новий пакет допомоги складається з двох основних компонентів:

  • 500 мільйонів шведських крон через Фонд енергетичної підтримки України організації Енергетичне співтовариство.
  • 150 мільйонів шведських крон через Програму розвитку ООН (ПРООН).

За словами шведського уряду, допомога через ПРООН буде спрямована на фінансування нагального будівництва енергетичної інфраструктури в Україні.

Невідкладна потреба у технічному обладнанні та інших ресурсах для виробництва енергії, таких як генератори, трансформатори та установки, а також навчання персоналу знаходиться на високому рівні. Пріоритет буде приділено Харкову через його найбільш критичні потреби, проте підтримку також зможуть отримати й інші регіони України, включаючи Одесу, Київ та Миколаїв.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉