Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Шебелинський ГПЗ скоротив переробку нафти на 9%

Шебелинський газопереробний завод за підсумками перших чотирьох місяців 2020 року скоротив переробку нафтової сировини порівняно з таким же періодом минулого року на 8,9%, або на 14,5 тис. тонн, до 149,3 тис. тонн.

При цьому завантаження потужностей ШГПЗ за чотири місяці склала 44,8% проти 49,1% у січні-квітні-2019, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

У тому числі ГПЗ зменшив виробництво бензину на 4,9% або на 2,6 тис. тонн, до 50,1 тис. тонн, дизпалива — на 0,4%, або на 0,1 тис. тонн, до 27,1 тис. тонн, мазуту — на 40,7% або на 4,8 тис. тонн, до 7 тис. тонн.

Шебелинський ГПЗ основний нафтопереробний актив «Укргазвидобування» і разом з Кременчуцьким НПЗ є одним з двох нині діючих в Україні нафтопереробних заводів.

«Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні. УГВ експлуатує Шебелинський ГПЗ, Яблунівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату «Базиливщина» і 19 АЗС у Харківській області, які реалізують нафтопродукти та скраплений газ власного виробництва. 100% акцій УГВ належить «Нафтогазу України».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини