Facebook Pixel

Rheinmetall відкрив завод у Румунії

Rheinmetall відкрив завод у Румунії

Rheinmetall відкрив завод у Румунії

Німецький концерн Rheinmetall відкрив у румунському місті Медіаш оборонний завод, який підтримуватиме військові машини України. Про це повідомила пресслужба виробника зброї.

За інформацією концерну, на заводі працюватиме румунський виробник автомобілів Automecanica SRL. Німецька компанія 1 лютого придбала контрольний пакет акцій у 72,5% румунського виробника військової техніки Automecanica Medias, який відтоді працює під назвою Rheinmetall Automecanica SRL. Решта акцій компанії лишилася у приватних руках.

Відкриття заводу Rheinmetall у місті Медіаш (відео):

У середньостроковій перспективі Rheinmetall оцінює річний потенціал продажів компанії приблизно в 300 млн євро і очікує, що замовлення, які надходять у поточному фінансовому році, досягнуть тризначного діапазону мільйонів євро.

Продовжуючи розширювати свою присутність у Румунії як провідного виробника військової техніки, Rheinmetall отримує контрольний пакет акцій румунського автовиробника Automecanica Mediaș. Придбання поглиблює присутність технологічного підприємства з Дюссельдорфа в Центральній Європі, відкриваючи двері в нові країни-замовники в регіоні зі значним потенціалом продажів. Rheinmetall вже має свої представництва в двох інших країнах на східному фланзі НАТО, Угорщині та Литві. Крім того, у грудні 2023 року Румунія надала Rheinmetall велике замовлення протиповітряної оборони на 328 мільйонів євро.

Завод у Медіаші готовий відігравати ключову роль у підтримці оперативної готовності бойових машин західного виробництва в Україні, а також забезпечувати матеріально-технічну підтримку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉