Facebook Pixel

росія планує брати кредити в юанях у Китаю

У Мінфіні росії обговорювали з Китаєм можливість взяти кредити в юанях, але рішення поки не ухвалили остаточно. Про це пише Reuters з посиланням на слова міністра фінансів рф Антона Сілуанова.

Quote«Переговори з китайськими партнерами ведуться вже давно. Поки що остаточного рішення немає. Ми обговорювали цю тему наприкінці 2023-го на міжвідомчій нараді», – сказав Сілуанов російським ЗМІ.

Сілуанов додав, що росія готова тестувати розрахунки у цифрових валютах з Китаєм або країнами Євразійського економічного союзу та просуватиме цю ідею у своїх партнерів.

Зокрема, міністр фінансів рф нагадав, що росія готова відповісти на будь-які дії з російськими активами за кордоном.

Quote«Ми виконуємо рішення західних країн: ми заморозили не менше, ніж вони. Російський бюджет під контролем, а доходи цього року трохи перевищать очікувані. Витрати були меншими, ніж у 2022-му завдяки їхньому ґрунтовному розподілу та контролю за авансовими платежами», – додав Антон Сілуанов.

Нагадаємо, Євросоюз і країни G7 заморозили близько €300 млрд активів російського центрального банку після початку повномасштабного вторгнення. Зараз ЄС і G7 обговорюють, чи можна передати заморожені активи рф на користь України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉