Facebook Pixel

Rheinmetall пожертвував Фонду Олени Зеленської у Києві €100 тис.

Корпорація Rheinmetall зробила пожертву Фонду Олени Зеленської у Києві в розмірі €100 тис. Відповідну обіцянку отримала засновниця фонду Олена Зеленська на зустрічі в Берліні.

Про це пише Rheinmetall.

За словами Олени Зеленської, «я рада, що Rheinmetall AG тепер є одним із надійних партнерів фонду. Цей промисловий гігант є символом видатної німецької якості. Я переконана, що завдяки такому надійному партнерству наші гуманітарні ініціативи зміцняться. Разом ми обов’язково відбудуємо нашу країну і зробимо Україну сильнішою».

Як пояснює Армін Паппергер, голова правління Rheinmetall AG, «агресійна війна Росії зруйнувала незліченну кількість будинків, шкіл і лікарень в Україні. Окрім оборони країни, для підтримки якої ми, як компанія, робимо все можливе, ми повинні переконатися, що люди, які там живуть, можуть продовжувати своє життя. Діти мають ходити до школи, хворі – лікуватися, родини – годувати. Здійснюючи цю пожертву, ми з Rheinmetall також допомагаємо тут. Ми з Україною!»

Нагадаємо, що у жовтні 2023 року «Укроборонпром» і Rheinmetall зареєстрували спільне підприємство. Нова компанія буде здійснювати виробництво, обслуговування та ремонт військової техніки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉