Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МВС готується до запуску Реєстру зброї в жовтні

Реєстр зброї в Україні запустять в жовтні. Фото: visnyk-irpin.com.ua

Реєстр зброї в Україні запустять в жовтні. Фото: visnyk-irpin.com.ua

В Україні наприкінці жовтня можуть запустять Єдиний реєстр зброї. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко.

За його словами, реєстр запрацює, якщо Верховна Рада найближчим часом не ухвалить законопроект №5708 «Про право на цивільну вогнепальну зброю».

Quote«Реєстр наразі перебуває в дослідній експлуатації, процедури і процеси, які автоматизує система, тестуються. Якщо відповідного закону найближчим часом прийнято не буде, шляхом внесення змін до відомчих підзаконних нормативних актів, до кінця жовтня запускаємо Єдиний реєстр зброї у промислову експлуатацію вже з тим набором сервісів, які готові та можливі на цей час», — розповів Бондаренко.

Як працюватиме Єдиний реєстр зброї

За словами Бондаренко, в реєстрі буде відображатися інформація про всіх громадян, які володіють зброєю, терміни актуальності їхніх документів та нові доступні сервіси. Також система документуватиме повний життєвий цикл зброї – від імпорту чи виробництва до продажу та знищення. Все це повинно дозволити запобігти її незаконному обігу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Після запуску реєстру власник зброї матиме електронний кабінет, через який може буде подавати заявку на придбання та зберігання зброї, зміну місця зберігання, проводити актуалізацію даних та здійснювати інші обов’язкові процедури.

В Реєстрі будуть розміщувати дані про одиницю зброї, її реєстраційний номер, зразок відстріляної кулі, а також ПІБ особи, дату та місце народження, фото.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини