Facebook Pixel

Реєстр міжнародних спонсорів війни перейде до ГУР

Урядова міжвідомча робоча група з питань санкцій вирішила зберегти реєстр міжнародних спонсорів війни – ГУР отримає всі бази даних, як і прогнозував The Page минулого тижня. Про це нам стало відомо вранці за підсумками засідання МРГ в понеділок, 25 березня 2024 року.

Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики провела засідання, на якому обговорили майбутнє онлайн-платформи «Війна & санкції» та Реєстру міжнародних спонсорів війни.

На засіданні учасники МРГ вирішили, зокрема, зберегти реєстр спонсорів війни та передати його Головному управлінню розвідки Міноборони України.

Джерела The Page уточнюють, що, попри незначні дискусії, учасники одноголосно затвердили рішення продовжити роботу над платформою «Війна & Санкції» та переліком спонсорів війни.

Минулого тижня, коли доля платформи буквально висіла на волосинці, про ініціативу передачі усіх санкційних баз даних від НАЗК до ГУР повідомляли як ексочільник НАЗК Олександр Новіков, так і джерела в самому розвідувальному відомстві.

У свіжому коментарі для The Page Новіков підтвердив інформацію про вчорашні рішення санкційної МРГ:

Quote«Щодо ефективності платформи та реєстру МСВ як інструменту вчора ніхто сумнівів не висловлював. Говорили більше про прозорість та наявні рішення. Я вже казав раніше, що передача баз даних ГУР – найбільш оптимальний варіант в нинішніх обставинах. Але платформа «Війна & санкції» – це не лише про цифровий продукт, але й про команду, яка над ним працює роками», – заявив Олександр Новіков.

Нагадаємо, платформа «Війна & санкції» була створена під егідою НАЗК на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉