Facebook Pixel

Міноборони повідомило про новий алгоритм рекрутингу до лав ЗСУ

Міністерство оборони України повідомило про новий алгоритм рекрутингу до лав Збройних сил України. Про це пише пресслужба Міноборони.

Зазначається, що алгоритм покликаний замінити застарілі підходи — на зрозумілий механізм добровільного долучення до військової служби через центри рекрутингу та онлайн.

Так, кандидат може обрати вакантну посаду та військову частину у рекрутерів, у центрах рекрутингу на базі ЦНАПів, на онлайн-платформах (lobbyx.army; www.work.ua/zsu; defence.robota.ua; www.olx.ua/uk/rabota), на сайтах військових частин, в рекрутингових центрах окремих військових частин чи в територіальних центрах комплектування.

Другий етап — це співбесіда та комунікації з військовою частиною.

Quote«Після обрання посади відбуваються комунікації (самостійно чи з допомогою рекрутера) з відповідною військовою частиною. Зокрема, це співбесіда, перевірка фізичної підготовки, психолого-діагностичне тестування», — заявили в Міноборони.

Після цього надається рекомендаційний лист від військової частини.

Третій етап — оформлення у ТЦК. Зокрема, кандидат/ка (як по мобілізації, так і на контракт) з рекомендаційним листом відвідує ТЦК СП для уточнення облікових даних, проходження ВЛК, проходження професійного відбору та формування особової справи

Quote«Якщо в ході відбору визначається невідповідність кандидата обраній посаді, йому чи їй пріоритетно пропонуються інші посади в обраній військовій частині», — мовиться в алгоритмі міністерства.

Останні етап — направлення для проходження військової служби. Якщо кандидат має досвід проходження військової служби протягом останніх 10 років та відібраний за прямою (спорідненою) ВОС — направлення безпосередньо до визначених військових частин відповідно до наданих рекомендаційних листів.

Водночас якщо кандидат не має досвіду проходження військової служби або відібраний за не прямою ВОС, то його чи її направляють до відповідного навчального центру, навчального батальйону резерву, на курси підвищення кваліфікації для проходження базової загальновійськової підготовки та/або фахової підготовки та подальшого направлення до визначеної військової частини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉