Facebook Pixel

Ресурсний законопроєкт 5600 можуть проголосувати вже завтра

Рада розгляне ресурсний законопроєкт 30 листопада. Фото: УНІАН

Рада розгляне ресурсний законопроєкт 30 листопада. Фото: УНІАН

Верховна Рада збирається розглядати ресурсний законопроєкт № 5600 уже завтра, 30 листопада. Як повідомив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко під час погоджувальної ради, на 1 грудня заплановано щорічне послання президента, а на 2 грудня – розгляд держбюджету-2022.

Перший заступник глави фракції «Слуга народу» Андрій Мотовиловець закликав депутатів підтримати законопроєкт 5600, оскільки він «удосконалює адміністрування, встановлює справедливе оподаткування для великого бізнесу».

Він також додав, що парламент має розглянути законопроєкт № 6297 про виділення 3 млрд грн на підтримку бізнесу на час карантину, а також законопроєкт № 6298 про спрямування додаткових коштів на місцеві дороги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Так званий ресурсний законопроєкт Кабмін зареєстрував у парламенті ще 2 червня. А 1 липня Рада ухвалила цей законопроєкт у першому читанні.

Міністр фінансів Сергій Марченко за підсумками засідання уряду 16 вересня заявив, що внесення змін до Податкового кодексу в разі ухвалення так званого ресурсного законопроєкту № 5600 дасть змогу отримати додаткові 30 млрд грн. За його словами, ці кошти можна було б внести до проєкту держбюджету-2022 до другого його читання.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На думку експертів, у разі ухвалення цього законопроєкту найбільше постраждають агропромисловість, нерухомість, оптова торгівля та середній бізнес.

18 листопада Верховна Рада зняла з розгляду податковий законопроєкт № 5600.

Коментарі

Всі новини