Цифрова гривня на підході: Рада зробила крок до розвитку електронних грошей в Україні

Верховна Рада ухвалила за основу у першому читанні законопроєкт про платіжні послуги. Він має на меті врегулювання роботи платіжних систем.

Законопроєкт подав голова комітету з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев, його ініціативу підтримало 277 депутатів.

Згідно з документом, пропонується надати Нацбанку право на випуск цифрових грошей та надати їм статус законного платіжного засобу.

Telegram Logo

Також законопроєкт спрямований на оновлення підходів до правового регулювання платіжного ринку, розширення кола постачальників платіжних послуг, а також впорядкування їхньої діяльності на платіжному ринку.

Крім того, законопроєкт спрямований на встановлення правил надання платіжних послуг та вимог до їхніх постачальників. Зокрема, він має посилити захист прав споживачів, підвищити безпеку й ефективність надання платіжних послуг, а також сприяти інноваціям.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Міністерство цифрової трансформації України та Stellar Development Foundation підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, в рамках якого розроблять стратегію розвитку ринку віртуальних активів в Україні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини