Facebook Pixel

Проєкт рішення щодо тарифів на газ розроблений, його планують прийняти 20 січня

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Міненерго розробило проєкт постанови Кабміну про обмеження ціни на газ для населення. Про це «РБК-Україна» повідомив джерело в Міністерстві енергетики.

Проєкт зараз знаходиться на узгодженні інших органів влади. Його можуть винести на засіданні Кабміну 20 січня.

Пропонується встановити з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів, але не довше кінця поточного опалювального періоду граничну ціну на природний газ за договорами поставки між побутовими споживачами і постачальниками, в тому числі постачальником «останньої надії», на рівні 6,99 грн за 1 метр кубічний (з ПДВ).

Telegram Logo

Крім того, з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів або до кінця опалювального періоду ціна, за якою «Нафтогаз України» здійснює поставку природного газу, не може бути вище граничної, встановленої Кабінетом міністрів.

Раніше "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" заявляла, що готова забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за 1 куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Контекст. Напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив підготувати проєкт державного регулювання цін на газ для побутових споживачів на період карантину.

Коментарі

Всі новини