Facebook Pixel

ПриватБанк розширив програму підтримки експортерів у партнерстві з ЕКА: що змінилося

ПриватБанк розширює програму для підтримки клієнтів-експортерів у співпраці з «Експортно-кредитним агентством» (ЕКА), яка страхуватиме ризики за кредитами для виробництва експортних товарів. Тепер заставою за кредитом не більше 5 млн грн буде лише порука власника. Про це повідомили у пресслужбі ПриватБанку.

Quote«Сьогодні у партнерстві з ЕКА ПриватБанк фінансує українських товаровиробників, клієнтів малого, середнього та корпоративного бізнесу для придбання сировини та матеріалів, щоб виконувати експортні контракти. Найближчим часом банк планує поширити дію програми і на клієнтів мікробізнесу», – зазначив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв.

Як ПриватБанк розширив програму для підтримки експортерів у співпраці з ЕКА

За програмою для підтримки експортерів від ПриватБанку ЕКА страхуватиме ризики банку за кредитами на виробництво експортних товарів. Експортери можуть взяти кредити на суму до 10 млн грн з терміном кредитування до 1 року.

За розширеною програмою:

  • якщо сума фінансування не більше 5 млн грн, застава за кредитом – це лише порука власника;
  • для кредитів понад 5 млн грн – також і майнові права за експортним контрактом.

Подати заявку на програму ПриватБанку та ЕКА для підтримки експортерів можна за посиланням.

У ПриватБанку нагадали, що у червні 2022-го банк запустив програму у співпраці з ЕКА, щоб допомагати українським експортерам збільшувати присутність вітчизняних робіт і послуг на світових ринках.

Нагадаємо, протягом 2023 року ПриватБанк уклав низку угод та грантових програм з міжнародними партнерами і вітчизняними компаніями, серед яких ЄБРР, ЕКА, USAID та інші.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉