Facebook Pixel

3 газогенератори на 6,9 МВт для виробника продуктів прокредитує ПриватБанк

3 газогенератори на 6,9 МВт для виробника продуктів прокредитує ПриватБанк

3 газогенератори на 6,9 МВт для виробника продуктів прокредитує ПриватБанк

ПриватБанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн з провідним виробником продуктів харчування в рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу. Кредит буде використано для придбання трьох газогенераторних когенераційних установок загальною потужністю 6,9 МВт.

Член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв зазначив, що фінансування цього проєкту є частиною сталого інвестиційного плану підприємства з метою впровадження енергоефективних технологій, відновлюваної та альтернативної енергетики.

Запуск газогенераторних установок дозволить підприємству підняти безпеку виробництва та підняти рівень забезпечення його енергетикою та теплом. Поставка обладнання та реалізація проєкту планується до кінця 2024 року.

Quote«Сьогодні ПриватБанк дає можливість корпоративним клієнтам та клієнтам МСБ отримати пільгове фінансування на придбання та установку обладнання енергогенерації, щоб підтримувати та розвивати виробництво в умовах дефіциту енергії та активно розвивати ринок малої розподіленої генерації», — підкреслив Євген Заіграєв.

ПриватБанк приймає заявки від корпоративних клієнтів та клієнтів сегменту МСБ на фінансування проєктів встановлення газотурбінних та газопоршневих генераційних установок, сонячних електростанцій та іншого обладнання для забезпечення енергонезалежності бізнесу. Це включає також державну програму доступних кредитів «5-7-9%» з максимальною сумою пільгового кредиту до 150 млн гривень .

Подякувати 🎉