Facebook Pixel

Вакцинація в Україні: на побічні ефекти AstraZeneca (CoviShield) поскаржилися майже 600 українців

У МОЗ розповіли про побічні реакції від вакцинації. Фото: УНІАН

У МОЗ розповіли про побічні реакції від вакцинації. Фото: УНІАН

В Україні зафіксували 587 побічних реакцій на вакцинацію проти коронавірусу вакциною AstraZeneca (CoviShield). Всі вони були легкими.

Як повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко на пресбрифінгу 25 березня, троє з вакцинованих вимагали медичного спостереження.

Quote«Наразі зафіксовано 587 легких випадків побічних реакцій на вакцинацію — головний біль, тимчасове підвищення температури і втома. Це передбачені реакції, які тільки підтверджують, що вакцина працює», — сказав він, додавши, що летальний випадок в Одеській області буде розслідуваний відповідно до протоколів МОЗ.

Також Іващенко додав, що переваги вакцини AstraZeneca перевищують можливі ризики при її використанні, посилаючися на Європейське медичне агентство після аналізу повідомлень про виникнення тромбів після вакцинації.

Telegram Logo
Quote«Комітет з оцінки ризиків провів аналіз і дійшов висновку, що немає доказів зв'язку між фактами щеплення та збільшення ризику утворення тромбів у людей, які отримали вакцину. У світі вже прищепили понад 400 млн осіб і ніяких серйозних наслідків не встановлено», — резюмував заступник міністра.

Контекст. Раніше повідомлялося, що смерть військовослужбовиці в Одеській області, яка отримала щеплення проти коронавірусу вакциною AstraZeneca, була викликана гострим розладом кровообігу.

Коментарі

Всі новини