Нова фінансова піраміда з Росії: Нацкомісія почала розслідувати Forsage

Фото: Facebook / Greg Tiger

Фото: Facebook / Greg Tiger

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку проаналізувала діяльність додатку Forsage, яке працює на базі платформи для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі блокчейна Ethereum.В пресслужбі відомства заявили The Page, що Forsage відповідає ознакам фіктивності інвестиційного проєкту.

«Згідно з інформацією, розміщеною в мережі інтернет, зазначений в запиті проект Forsage відповідає ознакам фіктивності інвестиційного проєкту. Комісією буде додатково проаналізована надана інформація і, в разі необхідності, проєкт буде додано до списку осіб, які мають ознаки несумлінного залучення коштів громадян», — заявили в Нацкомісії.

Що таке Forsage?

Користувач Facebook Greg Tiger, раніше заявив на своїй сторінці, що піраміда з'явилася на початку року, однак замість грошей вона використовує криптовалюту.

Telegram Logo

У повідомленні також вказується, що Forsage має російське коріння, однак починає активно працювати і в Україні.

Quote«Є досить агресивна група «інвесторів», яка вирішила відбити свої кревні. Оскільки коріння піраміди сумнівне, то розповідають що це світовий проєкт, його зробили українці — сестра і два брати, а також що всі хвости з Росії — це затяті антипутінці», — пише він.

У повідомленні також вказується, що «всі посилання ведуть до Ладо Охотнікова, який в своїх інтерв'ю розповідає, скільки грошей заробили його «партнери». Ба більше, варто також зазначити, що є офіційна сторінка проєкту в Facebook, де в якості контактів прописані російські номери телефонів і сайт f rsаgе.iо з закритими даними.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Варто також відзначити, що раніше Комісія з цінних паперів і бірж Філіппін закликала користувачів припинити працювати з сервісом Forsage. Там заявили, що сервіс має ознаки, які властиві фінансовим пірамідам. Наприклад, проєкт пропонує користувачам заробляти завдяки залученню інших інвесторів за схемою, згідно з якою, після заповнення одного рівня слотів відбувається перехід на наступний (з підвищеною прибутковістю).

Контекст. Раніше Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попередила населення України про те, що при інвестиціях в проєкт Exlimited, який має ознаки сумнівного, є висока ймовірність втрати їх коштів. У регуляторі заявляють, що проєкт має схожу на B2B Jewelry реферальную програму (за кожного залученого інвестора нараховується додатковий відсоток прибутку).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини