Facebook Pixel

Віктор Пінчук продасть телеканали Михайлу Фрідману з «Альфа-груп» — «Страна»

Російський мільярдер і співвласник «Альфа-груп» Михайло Фрідман веде переговори з українським олігархом Віктором Пінчуком про купівлю його телеканалів.

Про це розповіли джерела в медіахолдингу Пінчука, передає телеграм-канал «Політика Країни».

Йдеться про придбання телеканалів СТБ, ICTV та «Новий», які входять до медіахолдингу Віктора Пінчука StarLightMedia.

Telegram Logo

«Чутки пішли, мабуть, через те, що на телеканалах з'явилися російські фахівці, які проводять оцінку стану активів. Але це не Медведчук, це Фрідман», — зазначило джерело в медіахолдингу.

Розмови про те, що Пінчук продає свої телеканали, ходять уже понад рік, проте потенційними покупцями називали політика Віктора Медведчука та енергетичний гігант «Газпром».

«Якщо купівля й відбудеться, то опесередковано, щоб не було російських бенефіціарів. Крім того, холдинг генерує пристойний річний збиток. Тобто рішення про купівлю, вочевидь, повинно бути не тільки суто бізнесовим, а й політичним», — додало джерело.

Раніше повідомлялося, що StarLightMedia домовилася про співпрацю з американською телевізійною компанією Sony Pictures Television International.

StarLightMedia — медіагрупа, що заснована мільярдером Віктором Пінчуком 2009 року. До неї входять такі телеканали, як-от: СТБ, ICTV, «Новий канал», М1, М2, «ОЦЕ ТБ».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини