Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міністр економіки Петрашко забракував банківську систему України

Игор Петрашко. Фото: УНІАН

Игор Петрашко. Фото: УНІАН

Міністра економіки Ігор Петрашко розкритикував українську банківську систему. За його словами, вона не працює та ще й знаходиться у гіршому стані, ніж у 2014 році. Про це він заявив у інтерв'ю Ліга. Бізнес.

З моменту банкопаду пройшло майже п'ять років — цього достатньо для відновлення, однак банківська сфера все ще не реформована, вважає міністр.

Один з аргументів — кількість кредитів, що не обслуговуються у портфелях державних банків. За правильної регуляції п'яти років вистачило б для оздоровлення сектору. Крім того, Петрашко також відзначив відсутність кредитування, яке є основною функцією банківської системи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Національний банк 15 травня на третьому тендері з короткого рефінансування (строком до 90 днів) задовольнив заявки шести банків на загальну суму 667,3 млн грн. Раніше НБУ встановив постійну ставку рефінансування на рівні облікової ставки (зараз це 8%).

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» введена з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини