Facebook Pixel

Петиція про перейменування вулиці на честь Павла Петриченка у Києві набрала 7 тис. голосів

11 липня кияни менш ніж за добу віддали 7 тис. голосів з необхідних 6 тис. за перейменування вулиці Волго-Донської на честь загиблого військового і активіста Павла Петриченка у Дарницькому районі столиці.

Про це йдеться на сайті Київради.

Авторкою петиції є рідна сестра Павла Петриченка, Марина. Вона вважає, що російським топонімам не місце у столиці України:

Quote«Київ має шанувати своїх Героїв, які віддали свої життя за Україну. Павло Петриченко – це справжній Герой, який своїм життям і смертю продемонстрував, що значить любити Україну до останнього подиху. Він назавжди залишиться в наших серцях та памʼяті як взірець мужності, патріотизму та самовідданості. Імʼя Павла Петриченка повинно бути вшановане в міському просторі Києва. Пропоную перейменувати вулицю Волго-Донську в Дарницькому районі міста Києва на вулицю Павла Петриченка», – йдеться у повідомленні.

Що відомо про Павла Петриченка

Павло Петриченко займався проєктним менеджментом. Паралельно він брав участь у різних громадських рухах. Петриченко був учасником Євромайдануз перших днів протестів. У 2017 став очільником руху «Хто замовив Катю Гандзюк?», організатором акцій на підтримку Сергія Стерненка, очолював громадську раду з благоустрою при Дарницькій РДА Києва.

У березні 2022 року долучився до волонтерського центру Сергія Притули, а у квітні пішов до ЗСУ.

29 березня цього року на сайті Президента України Павло Петриченко зареєстрував петицію, про заборону азартних ігор і доступ до онлайн-казино для військових та використання символіки ЗСУ у рекламі азартних ігор. Петиція набрала понад 26 тис. голосів з 25 тис., необхідних для розгляду.

20 квітня Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо обмеження азартних ігор в інтернеті.

Подякувати 🎉