Facebook Pixel

Які вакансії актуальні в ЗСУ

Які вакансії актуальні в ЗСУ

Які вакансії актуальні в ЗСУ

Станом на березень 2024 року на платформі «OLX Робота» було опубліковано 792 оголошення з військовими вакансіями. Серед них звичні армійські професії: стрілець, водій, зв’язківець, кулеметник тощо. Також є вакансії для IT інженерів, кравців, юристів, помічників капелана і навіть вакансія хіміка.

Найчастіше військові частини та бригади шукають стрільців, водіїв, операторів дронів, кухарів та медиків. За регіонами перше місце за кількістю опублікованих вакансій зберігає Київ, далі йдуть Дніпропетровщина, Одещина, Львівщина, Закарпаття, Сумщина, Чернігівщина, Херсонщина тощо.

За час проєкту OLX отримали близько 6 тис. відгуків на опубліковані вакансії. З них ліквідними (тобто такими, де ймовірно відбувся контакт між пошукачем та військовою частиною) є близько 3 тис., що є досить високим показником залученості. Медіанна зарплатня становить 70 тис. грн, але в більшості оголошень вказується вилка 20 — 120 тис. грн, залежно від місця виконання завдань.

Quote«Ключова ідея даного проєкту — організувати прозорий процес, в рамках якого громадяни України зможуть обрати місце служби згідно зі своїм фахом, застосувати свої вже наявні навички, а Збройні Сили України, своєю чергою, мають змогу залучити до служби людей з більшою мотивацією та потрібною кваліфікацією. Адже насправді армії потрібні представники найрізноманітніших професій, особливо робітничих. Важливо також те, що «OLX Робота» має чіткий фокус на робітничих спеціальностях, тому відбувся збіг інтересів армії та аудиторії», — зазначила керівниця напрямку «OLX Робота» Марія Абдулліна.

Таким чином, серед вакансій, опублікованих в спеціальному розділі «Служба в Силах оборони» на «OLX Робота» шукають не тільки артилеристів, снайперів, мінометників, розвідників, а й майстрів, водіїв, зварювальників, механіків, електриків тощо.

Важливою перевагою рекрутингового проєкту Міноборони України є можливість саме служби за контрактом. Вона має низку переваг над звичайною мобілізацією:

  • можливість самостійно обирати місце служби та професію, відповідно до військово-облікової спеціальності;
  • одноразова грошова виплата за підписання першого строкового контракту (від 8 до 10 прожиткових мінімумів). Також одноразова підйомна грошова допомога у разі прийняття за контрактом не за місцем проживання;
  • кар’єрне зростання;
  • компенсація за оренду житла;
  • можливість проходити службу у тому ж місці, де чоловік/дружина;
  • державні пільги та гарантії, зокрема пільгова ставка за програмою «єОселя».

Платформа OLX надала змогу безперешкодно та абсолютно безкоштовно розміщувати й публікувати вакансії з пропозицією долучитись до Сил оборони України. Також OLX відкрили окрему гарячу лінію для надання консультацій військовим. Вже зараз на платформі опубліковано сотні вакансій від великої кількості військових формувань. Відповідно, виникає потреба і в навчанні, і в консультації. Окрему увагу OLX приділяє верифікації тих, кому надається право публікації військових вакансій, щоб забезпечити 100% впевненість в достовірності пропозицій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉