Facebook Pixel

Пакет допомоги американській економіці може перевищити $2 трлн – адміністрація Трампа

З-за пандемії COVID-19 і падіння цін на нафту пакет стимулювання американської економіки може перевищити $2 трлн. Про це головний економічний радник президента США Ларрі Кудлоу сказав телеканалу Fox News. Якщо пакет на цю суму буде прийнятий, він стане найбільшим в історії.

Мінімальний розмір пакета, що розглядається, складає $1,4 трлн. Але щоб надати допомогу певним секторам, потрібно більше $2 трлн.

Зараз законопроєкт про пакет допомоги розглядається в Конгресі США. Він передбачає підтримку авіакомпаній та інших найбільш постраждалих секторів економіки, а також допомогу малому бізнесу. Очікується, що законопроєкт буде прийнятий на наступному тижні.

Контекст. Раніше один з найбільших хедж-фондів у світі Bridgewater оцінив потенційні втрати американських компаній від коронавірусу в $4 трлн. Таке скорочення доходів компаній буде означати зменшення ВВП США в 2020 році на 6%.

Євросоюз для пом'якшення економічних наслідків пандемії коронавірусу тимчасово скасував всі заходи бюджетної економії, а також свої жорсткі правила надання державної допомоги підприємствам. Це означає, що національні уряди зможуть влити в економіку стільки коштів, скільки їм буде потрібно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉