Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ООН закликала виділити країнам, що розвиваються, $2,5 трлн на боротьбу з коронавірусом

Для допомоги у боротьбі з коронавірусом країнам, що розвиваються, Конференція ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) закликала членів альянсу виділити $2,5 трлн. З цієї суми $1 трлн буде доступним у рамках більш широкого використання спеціальних прав позичання.

Крім того, ЮНКТАД пропонує списати $1 трлн заборгованостей з країн, що розвиваються. А решту $500 млрд спрямують на реалізацію «Плану Маршалла» для відновлення галузі охорони здоров'я, йдеться у повідомленні Конференції.

Крім того, експерти зауважили, що дві третини населення країн, що розвиваються, стикаються зі збитками через пандемію COVID-19. Також відзначається, що наслідки пандемії коронавірусу будуть гіршими за фінансову кризу 2008 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подібні пропозиції стали відповіддю на збільшення чисельності хворих на коронавірус до понад 700 тис. осіб. Крім того, 33,5 тис. випадків захворювання призвели до летальних наслідків, а ще 3,4 млрд людей перебувають в ізоляції.

Контекст. Уряд США вирішив виділити кошти на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19 у світі. Близько $274 млн підуть на надання гуманітарної та надзвичайної медичної допомоги. З загальної суми $110 млн виділять на екстрену допомогу при надзвичайних ситуаціях. Ще $100 млн підуть на екстрену медичну допомогу.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини