Facebook Pixel

ООН закликала виділити країнам, що розвиваються, $2,5 трлн на боротьбу з коронавірусом

Для допомоги у боротьбі з коронавірусом країнам, що розвиваються, Конференція ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) закликала членів альянсу виділити $2,5 трлн. З цієї суми $1 трлн буде доступним у рамках більш широкого використання спеціальних прав позичання.

Крім того, ЮНКТАД пропонує списати $1 трлн заборгованостей з країн, що розвиваються. А решту $500 млрд спрямують на реалізацію «Плану Маршалла» для відновлення галузі охорони здоров'я, йдеться у повідомленні Конференції.

Крім того, експерти зауважили, що дві третини населення країн, що розвиваються, стикаються зі збитками через пандемію COVID-19. Також відзначається, що наслідки пандемії коронавірусу будуть гіршими за фінансову кризу 2008 року.

Telegram Logo

Подібні пропозиції стали відповіддю на збільшення чисельності хворих на коронавірус до понад 700 тис. осіб. Крім того, 33,5 тис. випадків захворювання призвели до летальних наслідків, а ще 3,4 млрд людей перебувають в ізоляції.

Контекст. Уряд США вирішив виділити кошти на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19 у світі. Близько $274 млн підуть на надання гуманітарної та надзвичайної медичної допомоги. З загальної суми $110 млн виділять на екстрену допомогу при надзвичайних ситуаціях. Ще $100 млн підуть на екстрену медичну допомогу.

Коментарі

Всі новини