Facebook Pixel

Оборонні підприємства можуть отримати грант на нові військові проєкти

Українська галузь оборонних технологій відкрила для себе додаткові джерела фінансування проєктів. Місцеві розробники військової техніки та оборонних систем тепер можуть претендувати на кошти у розмірі 500 тисяч, 1 мільйон або навіть 2 мільйони гривень для реалізації своїх ініціатив у галузі безпеки та оборони.

Фінансування для оборонної промисловості надаватиметься через грантову програму Brave1, запущену в липні 2023 року. Ця програма спрямована на підтримку перспективних проєктів у галузі оборонних технологій, що відповідають 12 пріоритетним напрямкам, визначеним Генштабом.

Quote«Грантова підтримка – це тільки один з інструментів, з допомогою якого ми технологізуємо наші Сили безпеки та оборони. Окрім грантів, ми надаємо організаційну та інформаційну підтримку розробникам, а також супроводжуємо їх проєкти від реєстрації на платформі кластера до кодифікації згідно зі стандартами НАТО», – розповіла керівниця кластера Brave1 Наталія Кушнерська.

Кожен проєкт має пройти оборонну експертизу з боку фахівців Генштабу, які оцінюють його значущість, актуальність та технологічну готовність. Тільки ті розробки, які відповідають потребам військових, можуть претендувати на грантову підтримку.

Для отримання гранту у 500 тисяч гривень проєкт має набрати щонайменше 4 бали за загальною оцінкою та рівнем технологічної готовності.

Для отримання гранту на суму 1 мільйон гривень загальна оцінка проєкту має бути не менше 4 балів, а технологічна готовність – 5 балів. У разі ж запиту на суму 2 мільйони гривень проєкту необхідно отримати оцінку не менше 5 балів за обома критеріями.

Ці кошти виробники можуть інвестувати у дослідження і розробки, виробництво та розвиток своїх продуктів.

Щоб подати заявку на грант, потрібно зареєструватися та заповнити форму на вебпорталі USFplatform за адресою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉