Для розвантаження трафіку. З 18 травня у Києві обмежать в'їзд вантажного транспорту

З 18 травня у Києві обмежать в'їзд великогабаритного транспорту. Фото: УНІАН

З 18 травня у Києві обмежать в'їзд великогабаритного транспорту. Фото: УНІАН

З 18 травня 2020 року в Києві обмежать в'їзд великогабаритного та великовантажного транспорту. Цим видам транспорту буде заборонено в'їжджати до столиці з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Це потрібно для того, щоб стабілізувати трафік у Києві під час пікового навантаження на дорогах.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу. За його словами, такі обмеження в Києві діятимуть доти, доки рух громадського транспорту повністю не відновиться і на дорогах міста буде менше приватного транспорту.

«Враховуючи те, що в місті склалася важка транспортна ситуація, ми вирішили посилити контроль за в'їздом до Києва вантажного транспорту. Варто зазначити, що ми вводили подібні заходи, однак контроль за ними недостатній. Я звернувся до поліції для того, щоб посилити цю роботу».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Мер Києва

Кличко також зазначив, що в Києві поступово збільшують кількість наземного громадського транспорту для того, щоб після 22 травня він працював у звичайному режимі.

Telegram Logo
Quote«Але потрібно в громадському транспорті дотримуватися правил безпеки. Тому що понад 30% заражень відбуваються саме там, якщо пасажири не дотримуються дистанції та не носять маску та рукавички», — резюмував мер.

Кличко також розповів про те, що під час карантину кількість велосипедистів у Києві збільшилася у 2,5 раза. За його словами, загальна довжина велодоріжок у столиці становить близько 100 км. І ще 17 км — довжина смуги громадського транспорту, де в рамках експерименту дозволено рух на велосипеді.

Контекст. Перший робочий день пом'якшеного карантину (12 травня) скував Київ заторами. Зрання ситуація на дорогах була гнітючою. Підвищене транспортне навантаження не витримали практично всі столичні мости й основні автомагістралі. Наступного дня Кабінет міністрів дозволив таксі (легальним перевізникам, які мають відповідну ліцензію) їздити окремими смугами руху для громадського транспорту.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Варто також відзначити, що Віталій Кличко попросив Кабмін дозволити відновлення роботи київського метрополітену з 25 травня. Однак, як стало відомо The Page від джерела в Кабміні, терміни можливого відновлення роботи метро не обґрунтовані.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини