У МОЗ назвали кількість областей, де не можна послаблювати карантин

Міністерство охорони здоров'я опублікувало показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 28 липня 2020 року. Згідно з даними, до послаблення карантину не готові Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області.

Таблиця: МОЗ

Таблиця: МОЗ

Закарпатська область не відповідає критерію завантаженості ліжок у лікарнях, які приймають хворих з COVID-19 (66,3%). Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька області не відповідають показнику частки позитивних результатів тесту методом ПЛР (щонайбільше 11%). У цих областях показники становлять 21%, 13%, 11%, 13%, 12% і 12% відповідно.

Щодо динаміки захворюваності, як порівняти з попереднім тижнем (щонайбільше 10%), то не відповідають такі області: Вінницька (понад 45%), Волинська (майже 31%), Житомирська (62%), Івано-Франсковская (13%), Рівненська (21%), Тернопільська (85%) та Чернівецька (майже 42%).

Telegram Logo

Варто також зазначити, що жодна з областей не відповідає показнику охоплення тестуванням (щонайменше 24 на 100 тис. осіб).

Контекст. Станом на 19 липня до послаблення обмежувальних заходів були не готові вісім областей України: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Харківська та Чернігівська.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини