Facebook Pixel

Хорватія спростила правила в'їзду для українців: що змінилося

Нові правила в'їзду українців до Хорватії. Фото: unsplash / @ lucijan

Нові правила в'їзду українців до Хорватії. Фото: unsplash / @ lucijan

Хорватія спростила правила в'їзду для українців, збільшивши час із 48 до 72 годин, упродовж якого потрібно зробити ПЛР-тест для того, аби потрапити до країни. Про це на своїй сторінці у Twitter написав посол України в Хорватії Василь Кирилич.

Згідно з даними на Facebook-сторінці українського посольства в цій країні, українці можуть в'їжджати до Хорватії за наявності одного з документів:

  • ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години;
  • тесту на антиген, зробленого за 48 годин;
  • сертифіката про щеплення, який засвідчує те, що людину було вакциновано двома дозами вакцини (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) або однією (Janssen/Johnson & Johnson) не пізніше, ніж за 14 днів;
  • підтвердження того, що людина одужала від коронавірусу протягом 180 днів.
Telegram Logo

Якщо таких документів немає, до Хорватії можуть пустити, але вам доведеться перебувати на самоізоляції або зробити тест на коронавірус на території Хорватії власним коштом. Якщо можливості пройти тестування немає, самоізоляція триватиме 10 днів.

Також у повідомленні йдеться, що від тестування звільняють дітей до 12 років, які подорожують із батьками або опікунами, котрі мають підтвердження того, що не хворі.

Щодо українців, які прибувають із країн, де поширений новий штам коронавірусу, то вони повинні мати негативний ПЛР-тест, зроблений за 48 годин, і пройти 14-денну ізоляцію. Її можна скоротити до 7 днів, якщо зробити ще один тест власним коштом. Щодо тих, хто подорожує транзитом, то вони мають залишити територію Хорватії за 12 годин — в іншому разі їм автоматично призначать самоізоляцію.

Контекст. Раніше Хорватія вирішила заборонити й обмежити перетин свого кордону.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини