Facebook Pixel

Недопуск Найєма до Берлінської конференції: Сигнал для Заходу, що відбудова не важлива – ЦЕС

Відставка ексміністра відновлення Кубракова та бажання голови держагентства з відновлення Мустафи Найема звільнитися робить погане сприйняття влади в Україні в очах Заходу.

Про це розповів директор ЦЕС Гліб Вишлінський у матеріалі Financial Times.

Quote«Це свідчить про те, що поки ніхто особливо не зацікавлений у відновленні. На це немає грошей, і важливіша підтримка оборони та довгострокове фінансування бюджетних потреб», 一 підсумовує Гліб Вишлінський.

Нагадаємо, що 10 червня Мустафа Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Агентства відновлення. Він розповів про проблеми у фінансуванні проєктів з відновлення і утримання доріг, бюрократію і питання зарплат у Агентстві.

9 травня Верховна Рада звільнила віцепрем’єр-міністра Олександра Кубракова. Це звільнення підтримали 272 нардепи.

Уряд планує розділити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України. Зокрема, з нього виокремлять Мінінфраструктури, яке можуть об'єднати з Мінекономіки. Однак стало відомо, що Мінінфраструктури стане знову окремим міністерством.

За даними Ярослава Железняка, Мініфрастуктури може очолити голова НАК «Нафтогаз» Олексій Чернишов. Міністерство розвитку громад та територій України –заступник голови Офісу Президента Олексій Кулеба.

Що відомо про ексміністра відновлення Олександра Кубракова – далі у матеріалі

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉