Facebook Pixel

Катували ув’язнених: ДБР вручило підозру працівникам Божковської виправної колонії на Полтавщині

ДБР вручило підозру чотирьом службовим особам Державної установи «Божковська виправна колонія (№16)». Їх підозрюють у катуваннях в’язнів та незаконному збагаченні.

Про це пише ДБР.

Катування в’язнів у Полтавський колонії: деталі

За даними слідства, у Божковській виправній колонії постійно знущалися над ув’язненими. Жертвами ставали майже усі в’язні. Новоприбулим погрожували поселенням серед «відторгнутих загалом». Їх били і змушували виконувати різні вказівки службовців колонії. Перевіряються факти смерті ув’язнених.

Новоприбулих засуджених змушували прибирати підлогу, знімаючи вказаний процес на відеокамеру. У разі відмови до них застосовувалися тортури: били руками, ногами, гумовими кийками, палицями у різні частини тіла, викручували руки тощо. Серед іншого, наприклад, задокументовано факт нанесення понад 200 ударів одному із засуджених.

Також у розпорядженні слідства є відеофайли, на яких зафіксований момент завдання тяжких тілесних ушкоджень одному з новоприбулих в’язнів Божковської виправної колонії. Експертиза відео підтвердила його справжність, відео долучили до матеріалів провадження як один з доказів протиправних дій працівників колонії.

Крім того, у керівника колонії знайшли численні квартири, офісні приміщення та елітні автомобілі невідомого походження.

Працівникам колонії загрожує до 10 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉