Facebook Pixel

Морські дрони СБУ Sea Baby озброїли «Градами»

Морські дрони СБУ Sea Baby озброїли «Градами»

Морські дрони СБУ Sea Baby озброїли «Градами»

Служба безпеки України випробувала морські дрони Sea Baby з реактивними системами залпового вогню «Град» на борту. Про це повідомляють джерела у спецслужбі.

Виробництво дронів Sea Baby

Виробництво дронів Sea Baby

За їх інформацією, нещодавно вночі дрони Sea Baby спільно з ВМС ефективно відпрацювали з моря по позиціях російських загарбників на Кінбурнській косі.

Quote«Наш Sea Baby – це не просто дрон, а багатофункціональна платформа, яка постійно вдосконалюється. І сьогодні ми можемо підтвердити, що вони оснащені реактивною системою залпового вогню, і це технологічне рішення вже показує потужні результати. Тож на ворога чекають нові сюрпризи», – говорять у Службі безпеки.

Що таке Sea Baby

Sea Baby («Морський малюк») – Український багатоцільовий безпілотний надводний апарат (БНА), розроблений СБУ під час повномасштабного російського вторгнення в Україну. Ці апарати брали активну участь у битві за Чорне море, пошкодивши кілька російських кораблів. Вони можуть нести вибухову бойову частину і самознищуватися при атаці, а також обладнуватися різноманітним устаткуванням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉