Facebook Pixel

Морську платформу Magura озброїли ракетами класу «повітря-повітря»

На морській платформі Magura встановили ракети, призначені для атаки у повітрі. Про це повідомив командир спецпідрозділу ГУР МО України "Group 13" з позивним «Тринадцятий» в інтерв’ю журналісту Максиму Крапівному.

Одна з нових модифікацій безекіпажної морської платформи Magura вже оснащена ракетами Р-73, які відносяться до класу «повітря-повітря» та оснащені інфрачервоною системою самонаведення, повідомив він.

Морські дрони Magura, оснащені такими ракетами, вже застосовувалися у бойових операціях на Чорному морі. Це стало значним чинником загрози та виклику для російської авіації, наголосив військовий.

Quote«Ці розробки дійсно ефективні — росіяни дуже побоюються їх. Коли вони бачать такі пристрої, вони навіть не наважуються наближатися. Унікальність полягає в тому, що така зброя ніде більше не використовується. Вона вже впроваджена, і очікуються значні результати», — повідомив «Тринадцятий».

Командир «Групи 13» також згадав свої почуття, коли під його керівництвом Magura атакувала російський розвідувальний корабель «Іван Хурс».

Quote«Адреналін буквально захльостує. Руки вологі. При цьому потрібно керувати дроном дуже акуратно, можна сказати, ніжно. Рухи не повинні бути різкими та непередбачуваними. Все має відбуватися плавно», — пояснив він.
Подякувати 🎉