Facebook Pixel

ФОПам не вистачило Зеленського: тисячі бізнесменів пішли на «Квартал-95»

Протести ФОПів 22 грудня 2020. Фото: SaveФОП

Протести ФОПів 22 грудня 2020. Фото: SaveФОП

Приватні підприємці знову вийшли на протест на Майдан Незалежності. Вони вимагають скасувати заборону на підприємницьку діяльність під час локдауну з 8 до 24 січня. На мітинг зібралося близько 2 тис. ФОПів.

Протестувальники планують ходу до Офісу президента, де вимагатимуть недопущення необґрунтованих заборон, які обмежують право на працю.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Telegram Logo

Крім того, ФОПи вимагають створити комісію за участю представників «SaveФОП», з якими повинна консультуватися влада перед ухваленням рішень, що стосуються підприємців.

Запланований маршрут ФОПів: Майдан Незалежності — Хрещатик — Бессарабська площа — вулиця Круглоуніверситетська — Лютеранська — Шовковична — Грушевського — Європейська площа — Майдан.

У патрульній поліції Києва попередили, що через протести може бути обмежений рух на вулицях:

  • Хрещатик;
  • Грушевського;
  • Шовковична;
  • Лютеранська;
  • Круглоуніверситетська.
Фото: Патрульна поліція Києва

Фото: Патрульна поліція Києва

Також голова громадської організації «SaveФОП» Сергій Доротич розповів, що підприємці збираються піти до палацу «Україна», де проходить концерт «Квартала-95». Протестувальники мають намір звернутися до друзів та колег президента Зеленського.

Контекст. ФОПи виходили на протест 15 грудня. Тоді у сутичках із мітингувальниками постраждало 40 поліціянтів. Також протестувальники перекрили дороги, а правоохоронці використали проти них сльозогінний газ.

Наприкінці вересня підприємці виходили на протести під Верховну Раду проти введення касових апаратів. 1 грудня під Радою ФОПи знову влаштували мітинг. Вони вимагали, щоб Рада розглянула й ухвалила законопроєкти про відтермінування введення РРО та внесення змін до Податкового кодексу.

Коментарі

Всі новини

Smart Talking. Випуск 9

партнерський матеріал
спецпроєкт