Facebook Pixel

В Раді змінили умови вислуги років для бійців ЗСУ

Військовослужбовцям, що знаходяться на передовій, один місяць служби йтиме у вислугу за три місяці. Відповідні зміни передбачені у новому мобілізаційному законі №10449, прийнятому Верховною Радою.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко. Він підкреслив, що військовослужбовці, які виконують завдання на самому «нулі», мають отримувати найкращі умови служби.

В законі йдеться, що під час активної участі у здійсненні заходів з забезпечення національної безпеки і оборони, відстоювання та стримування збройної агресії Російської Федерації, під час прямого перебування в зоні проведення таких заходів – один місяць служби буде зараховано за три місяці.

Quote«Це дуже добре! Військовослужбовці, які виконують завдання на самій передовій, повинні мати найкращі умови служби. Я подавав восени відповідний законопроєкт щодо цього і добивався встановлення відповідної норми. Нарешті все прийнято», – прокоментував Гончаренко.

Він також повідомив, що Кабінет Міністрів затвердив постанову про збільшення заробітної плати військовим на передовій на 70 тисяч гривень. Після прийняття цієї постанови військовослужбовці на «нулі», крім зарплати у розмірі 20-25 тисяч гривень та бойових надбавок у 100 тисяч гривень, також матимуть право на додаткову надбавку в 70 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉