Facebook Pixel

Microsoft оновила ключові функції Windows 10

Microsoft Corporation випустила оновлення Windows 10 збірки 20197 для тестерів за програмою Windows Insider зі змінами користувальницького інтерфейсу ключових функцій ОС.

Зміни виявили розробники в каналі Dev Channel, повідомляє Windows Latest.

Бази даних Microsoft Program Database свідчать, що в даний час Microsoft проводить внутрішнє тестування нового дизайну ключових функцій операційної системи, таких як WinUIOnDesktop, WinUIDesktopActionCenter і WinUIDesktopStartMenu.

Telegram Logo

Меню «Пуск», центр повідомлень та інші елементи дизайну Modern написані на XAML і використовують компоненти Windows.UI.XAML.

Стверджується, що Microsoft має намір використовувати для згаданих елементів інтерфейсу рівень WinUI, а не Windows.UI.XAML. WinUI є наступним поколінням платформи призначеного для користувача інтерфейсу для Windows, Windows 10, Windows 10X і складних пристроїв, таких як Surface Duo.

Якщо припущення вірні, то Windows 10 помітно зміниться вже в найближчому майбутньому. Можуть з'явитися вікна із закругленими кутами, нові кнопки, більше елементів дизайну Fluent Design і кілька нових компонентів для користувача інтерфейсу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини