Facebook Pixel

Акції найбільшого виробника комп'ютерів Lenovo впали на 17% після скасування лістинга в Шанхаї

Вартість паперів найбільшого у світі виробника електроніки та комп'ютерів Lenovo Group Ltd обвалилася 11 жовтня на понад 17% після скасування заявки на розміщення депозитарних розписок (CDR) на фондовій біржі в Шанхаї обсягом 10 млрд юанів ($1,55 млрд).

Причину відкликання компанія в пресрелізі не уточнює, повідомляє Reuters.

Lenovo Group повідомила про відкликання заявки на лістинг 8 жовтня — через кілька днів після її схвалення шанхайським майданчиком STAR Market.

Telegram Logo

Чому Lenovo відмовилася від лістинга в Шанхаї

У неділю, 10 жовтня, компанія повідомила, що скасування запланованого лістинга сталося через імовірну помилку у фінансових показниках, зазначених у документах.

Крім того, компанія вказала такі причини, як-от «відповідні умови на ринку, наприклад, нещодавні обставини у зв'язку з лістингом».

У компанії очікують, що відкликання заявки негативно не вплине на її фінансовий стан.

Плани Lenovo на шанхайську біржу

Акції Lenovo вже торгуються на біржах у Гонконгу та Нью-Йорку, проте компанія вирішила продовжити розширення своєї присутності на фондових майданчиках.

На початку жовтня 2021 року Lenovo повідомила, що шанхайська біржа прийняла заявку компанії на розміщення CDR на майданчику Science and Technology Innovation Board, більш відомому як STAR.

Lenovo планувала розмістити до 10% акціонерного капіталу й залучити до 13,6 млрд гонконзьких доларів ($1,8 млрд). Залучені внаслідок розміщення кошти компанія планувала спрямувати на науково-дослідні роботи зі стоврення нових технологій і продуктів та збільшення оборотного капіталу.

Акції компанії в Гонконзі в понеділок торгуються на 13,9% дешевше за ціну на час закриття торгів у п'ятницю. За останній місяць ринкова капіталізація компанії скоротилася на 4,1% і становить 106,1 млрд гонконзьких доларів.

Коментарі

Всі новини