Facebook Pixel

Курс біткоїну впав нижче $59 тис. вперше з квітня

Ціна біткоїну впала нижче за позначку $59 000 вперше з квітня, при цьому інші провідні криптовалюти також показали зниження.

За даними Forbes, це сталося через занепокоєння можливими наслідками повернення значної кількості біткоїнів кредиторам біржі Mt.Gox, яка більше не функціонує.

На початку четверга 4 липня ціна біткоїну після тривалого утримання на рівні вище $60 000 впала нижче за позначку $59 000, що склало більше 3,8% зниження за останні 24 години.

Ціна ефіру також впала більш ніж на 4%, опустившись нижче за відмітку в $3200. Інші популярні токени, такі як BNB від Binance, Solana та Dogecoin, втратили у вартості 5,8%, 9% та 6,5% відповідно.

Це падіння викликане тривожністю через виплати кредиторам колишньої біржі Mt. Gox, яка розпочала процес повернення криптовалют, включаючи майже 140 000 біткоїнів на загальну суму близько $8 мільярдів. Очікується, що великі виплати будуть здійснюватися поетапно, що може спричинити спроби кредиторів продати частину своїх активів, що, своєю чергою, може знизити ціни на ринку.

Аналітики, згадані у Bloomberg, вказують на потенційний вплив президентських виборів у США на курси криптовалют. Неоднозначний виступ Джо Байдена на перших дебатах викликав заклики до його відступу від виборних перегонів. Згідно з Bloomberg, криптовалютний ринок стурбований можливою появою сильнішого кандидата від Демократичної партії, який зміг би перемогти Дональда Трампа, який останнім часом підтримує криптовалюти.

Подякувати 🎉