Facebook Pixel

Куди ходять українці на карантині — статистика від Google

Спорожнілий Хрещатик під час карантину. Фото: УНІАН

Спорожнілий Хрещатик під час карантину. Фото: УНІАН

Google опублікував дані про переміщення українців під час карантину. Звіт публікують, щоб продемонструвати динаміку дотримання карантину. Згідно з ним, станом на 12 червня, як порівняти з контрольним значенням (3 січня – 6 лютого, тобто до введення карантину), українці на 51% більше стали відвідувати парки.

Щодо решти показників, то виросло також відвідування продовольчих магазинів і аптек (на 10%) і житлових районів (на 1%). Відвідування ж місць роботи, зупинок громадського транспорту, магазинів, закладів громадського харчування та відпочинку впало на 22%, 7% і 5% відповідно.

screenshot-1.png
Інфографіка: Google

Інфографіка: Google

screenshot-1.png Thumb Інфографіка: Google Thumb
Telegram Logo

Детальніше про звіти Google

Звіти аналізують дані, що зібрано з геолокаційних застосунків, зокрема Google Maps. Статистика формується на підставі даних, отриманих від користувачів, які включили історію місцеперебування в обліковому записі Google, тобто до вибірки потрапляють лише ті, хто користується сервісами компанії.

У Google пояснюють, що звіти про пересування жителів складаються відповідно до суворих правил конфіденційності. Статистика у звітах створюється на підставі зведених знеособлених даних, отриманих від користувачів.

Контекст. Станом на 14 червня до послаблення карантину не готові Київ і десять областей. Скрізь перевищено показник інцидентності.

Коментарі

Всі новини