Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київська область продовжила посилений карантин до 30 квітня

У Київській області продовжили посилений карантин до 30 квітня. Фото: «Капітал»

У Київській області продовжили посилений карантин до 30 квітня. Фото: «Капітал»

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) у Київській області продовжила дію посилених карантинних обмежень, введених 2 квітня.

«Ситуація із захворюванням на COVID-19 в області залишається складною. За останню добу зафіксовано 877 нових випадків захворювання. Кількість госпіталізацій також залишається на високому рівні. Тому комісія ухвалила рішення продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області ще на тиждень — до 30 квітня», — повідомив перший заступник голови ОДА Дмитро Назаренко.

На території області й далі діятимуть усі протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня. Крім того:

  • рекомендується припиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти всіх типів і форм власності залежно від епідемічного стану на окремих територіях;
  • дозволяється збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 7:00 до 10:00, з 16:00 до 20:00;
  • дозволяється здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50%;
  • підприємствам торгівлі рекомендується встановлювати пріоритетне обслуговування літніх людей із 10:00 до 12:00.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Наближається період відпусток на травневі свята. А в багатьох південних країнах пляжний сезон починається вже в травні. Країни Євросоюзу все ще залишаються закритими, однак варіанти для тих, хто хоче відпочити за кордоном, є.

Коментарі

Всі новини